جهت مشاوره با مشاوران حقوقی ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

مشاوره حقوقی مؤسسه بین‌المللی بهنیایی​​​​​​​

مسائل حقوقی امروزه شکلی پیچیده‌تری نسبت به گذشته به خود گرفته است. حتی با مراجعه به به مراکز حقوقی یا قضایی شاهد هستیم که تعداد انسان‌هایی که همه روزه با این مسائل دست به گریبانند رو به افزایش است. مطمئن باشید که شما هم در زمینه حقوقی نیاز به مشاوره افراد کاربلد دارید، زیرا امروزه تمام مراحل زندگی از تولد گرفته تا مرگ به علم حقوق و داوری گره خورده است. همین امر منجر به افزایش نیاز انسان به وکلای حقوقی ماهر شده است. برخی از مسائل حقوقی به اندازه‌‌ای پیچیده هستند که نه تنها نیاز به چندین جلسه مشاوره دارید، بلکه ممکن است به این نتیجه برسید که باید حتماً از دانش و خدمات یک وکیل یا مشاور حقوقی متبحر در زمینه مسائل حقوقی بهره بگیرید. در این میان خبر خوش این است که دیگر نباید نگران پیدا کردن وکلای توانمند باشید. کافیست با مؤسسه بین‌المللی بهنیایی تماس بگیرید تا بهترین وکلای حقوقی و نوابغ این رشته به شما مشاوره بدهند.​​​​​​​

وظایف مشاوران حقوقی مؤسسه بهنیایی

ما برای مشاوران و وکلای حقوقی مؤسسه وظایفی را تعریف کرده‌ایم تا بتوانیم به بهترین شکل در خدمت هموطنان عزیزمان باشیم. این وظایف به شرح زیر است:

• تهیه متن تنظیم قرارداد بین سازمان‌های مختلف ( شما می‌توانید به راحتی و از طریق بخش “محصولات ما” در سایت “انتشارات جاد” قراردادهای از پیش نوشته شده را خریداری نمایید)
• انتقال اطلاعات لازم و کافی مزایده یا مناقصات به مدیران ارشد اجرایی
• انجام کلیه امور ثبتی، تغییر و تحول در ساختار سازمان در ارگان و سازمان‌های خصوصی
• جمع‌آوری اطلاعات لازم برای دفاع از حقوق شرکت در صورتی که شرکت شکوائیه‌ای داشته باشد.
• انجام امور مربوط به مالیات شرکت
• ثبت برند شرکت، قوانین تجاری و تغییرات هر کدام از آن‌ها
• ارائه مشاوره‌های حقوقی به مدیران وکارمندان شرکت (در سازمان‌های بزرگ رسیدگی به تمام امور حقوقی از عهده یک نفر خارج است که در این موارد یک تیم این وظایف را به عهده می‌گیرند)
• و بسیاری وظایف دیگر که برگرفته از رسالت مؤسسه بین المللی بهنیایی برای استحقاق حقوق هموطنان و دور کردن هرگونه دل نگرانی آنها بخاطر ناآگاهی از مسائل حقوقی است

[bookly-form category_id="1" service_id="1" hide="date,week_days,time_range"]
امتیاز دهید