چاپ کتاب حقوقی

بنیاد حقوقی جاد (موسسه بین المللی داوری دکتر بهنیایی و انتشارات جاد) این زمینه را فراهم کرده است که علاقه مندان به پژوهش و چاپ کتاب حقوقی بتوانند در بستری مناسب نتایج پژوهش های علمی خود را به چاپ برسانند؛ بنیاد حقوقی جاد با پشتیبانی اساتیدی باتجربه و عالم این بستر را فراهم کرده است تا پژوهش های ارزشمند که ارزش تبدیل شدن به کتاب را دارند در پروسه ی ویرایش،‌ صفحه بندی و صفحه آٰرایی،‌ طراحی جلد و اخذ مجوزات و در نهایت چاپ کتاب قرار گیرند و تبدیل به کتابی ارزشمند شوند. در ادامه مراحل تبدیل یک پژوهش به یک کتاب ارزشمند را مرور میکنیم.

ارائه ی فایل تایپ شده برای ویرایش علمی و ادبی

اولین گام برای چاپ کتاب حقوقی این است که پس از اینکه موضوع شما توسط تیم علمی انتشارات جاد تایید شد،‌ فایل تایپ شده ی خود را ارسال نمایید تا مورد ویرایش علمی و ادبی قرار گیرد؛ با توجه به حساسیت هایی که چاپ کتاب حقوقی دارد بنابراین صرفا نمی توان به ویرایش ادبی اکتفا نمود بلکه لازم است در کنار ویرایش ادبی،‌ حتما ویرایش علمی کتاب نیز انجام شود و از بابت صحت اطلاعات حقوقی اطمینان کامل حاصل شود.

صفحه بندی وصفحه آرایی

دومین گام برای چاپ کتاب حقوقی این است که فایل ارائه شده وارد گام صفحه بندی و صفحه آرایی شود؛ یکی از نکاتی که موجب می شود تا چاپ کتاب حقوقی منحصربه فرد شود این است که صفحه بندی و صفحه آرایی کتاب به خوبی انجام گیرد. انتشارات جاد در این زمینه نیز به خوبی عمل کرده است و برای چاپ کتب حقوقی مورد نظر از بهترین طراحان کمک می گیرد تا نتیجه ی نهایی کتاب مطلوب نویسنده و انتشارات واقع شود.

دریافت شابک و فیپا و مجوزات کتاب حقوقی

گام بعدی که همواره توسط انتشارات جاد انجام می شود این است که شابک، فیپا و مجوزات لازم برای چاپ کتاب دریافت گردد. شابک کدی است ده الی سیزده رقمی که ناشر از خانه ی کتاب دریافت می کند و برای پروسه ی چاپ کتاب حقوقی بسیار ضروری است؛ و فیپا یا همان فهرست نویسی پیش از انتشار به معنی اطلاعاتی است که در پشت صفحه ی اطلاعات کتاب درج می شود.

مراحل چاپ کتاب در انتشارات جاد

جهت چاپ کتاب در انتشارات جاد می توانید از راه های ارتباطی موسسه با ما در ارتباط باشید،‌ کارشناسان موسسه شما را در این امر راهنمایی می کنند.

 

تخفیف های چاپ کتاب:

  1. اعضای هیات علمی دانشکده های حقوق سراسر کشور
  2. عناوینی که حائز نوآوری های حقوقی و قضایی مورد تایید باشد
  3. سفارش بیش از دو عنوان کتاب
  4. کتاب های بیش از سیصد صفحه
انتشارات جاد و موسسه داوری بهنیایی
5/5 - (1 امتیاز)