مقالات آموزشی رایگان موسسه حقوقی دکتر بهنیایی

داوری حقوقی بنیاد بین المللی جاد

داور حقوقی بین المللی جاد | موسسه حقوقی جاد

داوری حقوقی بنیاد بین المللی جاد

داوری حقوقی

داوری حقوقی روشی برای حل اختلاف با توافق طرفین است که با کمک یک یا چند داور انجام می‌پذیرد. در داوری حقوقی طرفین بدون مراجعه به دادگاه، برای حل اختلافات خود یک داور حقوقی انتخاب می‌کنند. داوری حقوقی بنیاد بین‌المللی جاد با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه داوری‌های حقوقی خانوادگی، بازرگانی، مهاجرتی و… فعالیت دارد.
بنیاد بین‌المللی جاد با برگزاری دوره‌های آموزش حقوقی در تمامی رشته‌ها، خالق روشی نوین برای کسب مهارت‌های حقوقی در زمینه ارتقاء و بهبود عملکرد مشاغل است. داوری حقوقی بنیاد بین‌المللی جاد با مدیریت دکتر بهنیایی در تمامی زمینه‌های حقوقی داخلی و خارجی، برگزاری دوره‌های داوری حقوقی در تمامی رشته‌ها و انتشار کتاب‌های تخصصی حقوقی و مشاوره در کسب و کار و استخدام، آماده خدمات‌رسانی است.

مزایای داوری حقوقی بنیاد بین‌المللی جاد

داوری حقوقی بنیاد بین المللی جاد روش‌های نوینی برای حل اختلافات در مقابل روش‌های سنتی مراجعه به دادگاه ارائه می‌دهد که مزایای زیادی دارد:
• اختلافات در این روش‌ سریع‌تر حل و فصل می‌شوند.
• هزینه‌ کمتری دارد.
• این روش بدلیل عدم فشار، عدالت بیشتری دارد.
• طرفین حق انتخاب داور حقوقی برای خود را دارند.
• تلاش داور برای جلب رضایت هر دو طرف دعوی است.
• اختلافات در یک مجمع عمومی عنوان نشده و به صورت خصوصی است.

داوری حقوق بین الملل دکتر بهنام بهنیایی

داوری حقوقی نه تنها هزینه‌های کمتری نسبت به دادخواهی دارد، بلکه مراحل انجام آن سریع‌تر از ارجاع به دادگاه است و هزینه‌های وکالت کمتری را متوجه طرفین دعوی می‌کند. بنیاد جاد با داوری حقوق بین‌الملل دکتر بهنام بهنیایی، دوره‌های آموزشی حقوقی برگزار می‌کند تا افراد با افزایش دانش‌ حقوقی خود بتوانند، کسب و کار خود را در سطح استانداردهای بین‌المللی ارتقاء دهند.
مشاوره‌های حقوقی بازرگانی داخلی و خارجی شرکت‌ها، کارخانجات و موسسات مالی و اعتباری داخلی و بین‌المللی در داوری حقوقی بنیاد بین‌المللی جاد انجام می‌شود.

جاد، بنیادی بین‌المللی

داوری، حل و فصل اختلافات بدون مراجعه به دادگاه است. شما پرونده خود را در اختیار یک شخص مستقل به نام داور قرار می‌دهید تا بدون مراجعه به دادگاه اختلافات خود را حل و فصل کنید. جاد، بنیادی بین‌المللی با مدیریت دکتر بهنیایی در راستای داوری حقوقی بین‌المللی و مشاوره حقوقی سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی با متدهای نوین و خلاقانه است.

فعالیت‌ های بنیاد بین‌ المللی جاد

داوری حقوقی بنیاد بین‌المللی جاد با فعالیت در بخش‌های ذیل آماده خدمات‌رسانی به مشتریان است:
 داوری‌های حقوقی (پرونده‌های تجاری و مدنی).
 مشاوره‌ حقوقی، تحت‌نظر مشاوران متخصص حقوقی.
 تنظیم قراردادهای تخصصی.
 مشاوره‌ سرمایه‌گذاری‌های داخلی و بین‌المللی.
 انتشار کتب حقوقی و تخصصی.
 برگزاری دوره‌های داوری‌ حقوقی در تمامی رشته‌ها با همکاری دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی و ارائه مدرک معتبر پایان دوره.

دوره‌های داوری حقوقی بنیاد حقوقی جاد

بنیاد حقوقی جاد برای متقاضیان، دوره‌های آموزشی ویژه‌ای در زمینه داوری حقوقی در رشته‌های فوق برگزار می‌کند:
• دوره‌های جامع تحلیل آراء داخلی و بین‌المللی.
• دوره‌های داوری پیمانکاری املاک.
• آموزش داوری عمومی از مبتدی تا پیشرفته.
• برگزاری کارگاه‌های آموزشی حل و فصل اختلافات ویژه اصناف و کسب و کارها.
• کارگاه‌های حل و فصل اختلافات کارفرمایان و کارشناسان ارشد شرکت‌ها.
• پرسش و پاسخ در زمینه داوری‌های داخلی و بین‌المللی.
• دوره‌های مهارت‌های حرفه‌ای کسب و کار بازرگانی.

سخن پایانی

داوری حقوقی از ملزومات زندگی مدرن امروزی است که در کشورهای پیشرفته به منظور مدیریت زمان و بهبود عملکرد، استفاده زیادی از آن می‌شود. بنیادهای داوری حقوقی، تنها برای حل اختلافات ایجاد نشده‌اند، بلکه کمکی به عدم ایجاد اختلافات و نوشتن قراردادهای محکم کاری و مشاورهای حقوقی برای ارتقاء کیفیت روابط تجاری و اقتصادی بین افراد نیز هستند. هدف از داوری حقوقی بنیاد بین‌المللی جاد، در کنار داوری‌های حقوقی در زمینه‌های بازرگانی، مالی، خانوادگی و… آموزش و مشاوره به افراد، برای بهبود عملکردهای حقوقی در تمامی زمینه‌های اجتماعی و بین‌المللی است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *