دوره تربیت داور حرفه ای داخلی و بین المللی

برای دریافت مشاوره ی فوری به تلگرام موسسه به شماره ی ۰۹۱۹۹۰۰۵۰۰۷ پیام دهید. لینک مستقیم تلگرام👇

 

اگر تمایل دارید با شما از دفتر تماس بگیریم این فرم را تکمیل کنید👇

جهت شرکت در آزمون و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

"ضروری" indicates required fields

اطلاعات تماس با ما

از ساعت 8 الی 20 آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستیم 

۰۲۱۷۱۰۵۷۱۱۳ داخلی ۱۹۱

گواهینامه و ID Card

در پایان دوره های داوری؛ گواهینامه ی پایان دوره ی دو زبانه ی دانشگاه تهران تقدیم شرکت کنندگان می شود؛ این مدارک قابل استعلام از سامانه ی جامع آموزش های آزاد دانشگاه تهران است. در این سامانه کافی است کد ملی خود را وارد کنید تا نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و اسم دوره ی آموزشی که گذرانده اید و تاریخی که دوره را گذرانده اید استعلام شود.
در ایران معتبرترین و قابل قبول ترین مدرکی که میتوانید دریافت کنید مدرک دو زبانه ی دانشگاه تهران است؛ داشتن یک گواهینامه ی آموزشی معتبر به شما کمک می کند بهتر بتوانید تخصصی را که در دوره ی آموزشی به دست آورده اید به دیگران نشان دهید.

اگر میخواهید بیشتر در رابطه با مشخصات مدارک بدانید با دقت بیشتری به این عکس توجه کنید؛ شماره ی مجوز دوره بر روی همه ی مدارک درج شده است؛ شماره سریال مدارک که برای هر مدرک منحصر به فرد است؛ مهر دانشگاه تهران، دو عدد هولوگرام و امضای مدیر دانشکده ی محل برگزاری دوره و مدیر کل آموزش های آزاد دانشگاه تهران که موجب شده است تا این گواهینامه های پایان دوره بسیار معتبر شود. از همه مهم تر اینکه این مدارک از سامانه ی جامع آموزش های آزاد دانشگاه تهران به آدرس pec.ut.ac.ir/cl قابل استعلام است.

مدارک آکسفوردسرت

از دیگر مدارکی که به تقاضای شرکت کنندگان  بعد از اتمام دوره اعطا می شود، مدرک بین المللی آکسفوردسرت است؛ مدارک بین المللی مدارکی هستند که از آکادمی های بین المللی صادر می شوند؛ این آکادمی ها در سایر کشورها نمایندگی دارند؛ از معدود مدارک بین المللی معتبری که در ایران می توان درسایت کرد مدرک آکسفوردسرت است که در ایران نمایندگی معتبر دارد؛ این مدارک به شما کمک میکند که به ویژه در امر مهاجرت مسیر راحت تری را طی کنید؛ به ویژه که داوری یک نهاد حقوقی بین المللی است‌؛ تنها موسسه ای که بر روی دوره های داوری مدرک بین المللی آکسفوردسرت اعطا میکند موسسه ی بین المللی داوری دکتر بهنیایی است. توجه کنید که بر روی شهریه ی دوره ها مدرک دانشگاه تهران به صورت پیش فرض اعطا می شوو اما در صورتی که به مدرک آکسفوردسرت نیاز نیاز دارید باید به صورت جداگانه درخواست صدور مدرک را ثبت کنید.

کارت شناسایی

برای معرفی سریع خود به تجار، فعالان اقتصادی و همه ی افرادی که برای حل و فصل اختلافات قراردادی خود در جستجوی داور هستند، بهترین و سریع ترین روش ارائه ی کارت شناسایی است؛ در پشت این کارت ها نوشته شده است که حضور شما در دوره های حرفه ای و تخصصی داوری مورد تایید است؛ ضمن اینکه بر روی این کارت ها یک کیوآرکد فعال است که با اسکن آن صفحه ی خانه ی داوران ایران می آید و به راحتی کارت الکترونیکی شما در خانه داوران ایران نمایش داده می شود. لازم به ذکر است با سرچ “بهترین داوران حقوقی” در لینک یک گوگل، خانه داوران ایران قابل مشاهده است.

ذکر نام در کتاب "مرجع مشخصات داوران حقوقی ایران"

پس از اتمام دوره در بنیاد حقوقی دکتر بهنیایی، نام شما در کتاب مرجع مشخصات داوران حقوقی ایران به عنوان یک داور رسمی و قابل رجوع ذکر خواهد شد. در این شرایط اگر فردی به جستوجوی داوری معتبر بپردازد، نام شما را نیز مشاهده خواهد نمود

انتشار اسامی شرکت کنندگان در خانه داوران

علاوه بر کتاب، یکی از بهترین راه های اعطای اعتبار به داوران و کمک به شناخته شدن ایشان در میان تجار، درج نام ایشان در سایت موسسه ی داوری بین المللی است، پس از پایان دوره ی داوری نام شما به عنوان داور در سایت این موسسه قرار خواهد گرفت.

درج نام شما در سیستم نوبت دهی سایت

شما به عنوان داور نیاز به یک سامانه ی نوبت دهی دارید تا بتوانید از طریق آن مشاوره های خود را ساماندهی کنید. سایت ما این امکان را برای داوران آموزش دیده ی خود فراهم کرده است تا از سامانه ی نوبت دهی برای مشاوره و تعیین وقت جلسه ی رسیدگی استفاده کنند

 

سوالات متداول

آیا تمام نکاتی که در این دوره گفته می شود جامع است؟ و نیازی به مطالعه ی کتاب های دیگر وجود ندارد؟

بله، کلیه نکات در زمینه ی داوری داخلی و بین المللی در این دوره مطرح شده است و شما را از مطالعه ی سایر منابع بی نیاز خواهد کرد.

آیا در این دوره هم داوری داخلی هم داوری بین المللی ارائه می شود؟

بله در این دوره هم نکات داوری داخلی و هم نکات داوری بین المللی بیان شده است.

 

آیا گواهی نامه ای که ارائه می دهید معتبر است؟

بله گواهی نامه ی این دوره از اعتبار کامل برخوردار است و قابل ارائه در داخل و خارج از کشور ایران است.

 

آیا بازار کار داوری خوب است؟ آیا با توجه به شرایط حال حاضر کشور داوری رو به رکود می رود؟

شرایط نامساعد در کشورها اختلافات حقوقی و تجاری را افزایش می دهد و در نتیجه ی آن، نیاز به متخصصان حقوقی و متخصصان حوزه ی حل و فصل اختلافات نیز افزایش خواهد یافت بنابراین در چنین شرایطی، معمولا تمایل افراد برای ورود به این بازار بیشتر از سابق خواهد شد.

 

گرفتن پرونده ی داوری از چه طرقی ممکن است؟

ما پس از اتمام دوره، تمام تلاش خود را می کنیم تا شما را به عنوان داور به مخاطبان آن معرفی کنیم، با همین هدف است که مشخصات شما هم در سایت و هم در کتاب مرجع مشخصات داوران حقوقی ایران منتشر خواهد شد.

 

 

آیا مطالعه ی این دوره ما را از مطالعه ی کتاب برای آزمون داوری بی نیاز می کند؟

بله اصلی ترین نکات و مطالب داوری که دانستن آن برای هر داور ضروری است در این دوره مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

 

 

 

آیا آینده ی داوری مانند وکالت رو به اشباع است؟

خیر، شناخت نهاد داوری و تمایل به آن به تازگی افزایش یافته است بنابراین آینده ی کاری داوری به زودی بسیار گسترده خواهد بود.

 

ارائه ی پشتیبانی این دوره به چه صورت خواهد بود؟

با توجه به اینکه شما پس از اتمام این دوره به عنوان داور موسسه محسوب می شوید بنابراین پشتیبانی شما دائمی خواهد بود، برای شما به صورت روزانه ساعت مشخصی تعیین می شود که میتوانید کلیه ی سوالات خود را در زمینه ی داوری از پشتیبان ها بپرسید.

آیا امکان همکاری حرفه‌ای با مؤسسه در زمینه‌های مختلف کاری در حوزۀ داوری پس از اتمام دوره وجود دارد؟

بله امکان همکاری در زمینه ی داوری با دانش آموختگان این دوره وجود خواهد داشت. و هدف دیگر از درج نام شما به عنوان داور در وبسایت رسمی موسسه کمک به آغاز همکاری در این زمینه است.

 

 

 

 

رتبۀ (1) آموزش داوری حقوقی در کشور

دانشجویان حقوق، قضات، وکلا و داوطلبان آزمون داوری و همه ی علاقه مندان به داوری در سایر رشته ها

 

مدت زمان دوره های آموزشی

در دوره ی آموزشی غیرحضوری به مدت 12 ساعت فیلم آموزشی و در دوره ی آموزشی حضوری به مدت 30 ساعت از آموزش حضوری تخصصی داوری بهره مند خواهید شد.

200 صفحه جزوه ی آموزشی

این جزوات آموزشی که خلاصه ای از مهم ترین نکات مطرح شده در فیلم آموزشی هستند در دوره ی غیرحضوری به شما ارائه می شود. در دوره ی حضوری نیز جزوه ی مربوط به هر جلسه ارائه خواهد شد.

بیش از150 سوال و پاسخنامه ی تشریحی

جهت تثبیت بهتر نکات مطرح شده در دوره های آموزشی از هر جلسه سوالاتی طرح شده است که پس از مطالعه ی نکات آموزشی می توانید به سوالات پاسخ دهید. این سوالات به عنوان نمونه سوال آزمون داوری قابل استفاده است.

گواهینامه

صدور گواهینامه و ID Card معتبر بین المللی برای شرکت کنندگان در دوره ی غیرحضوری و صدور مدرک وزارت علوم از آموزشگاه عالی آزاد برای شرکت کنندگان در دوره ی حضوری.

انتشار مشخصات شما در کتاب

کتاب “مرجع مشخصات داوران حقوقی ایران” با هدف معرفی داوران آموزش دیده به گروه هایی که در جستجوی داورانی حرفه ای برای قراردادها و حل اختلافات خود هستند سالیانه به چاپ می رسد و اسامی داوران فارغ التحصیل از دوره های آموزشی ما در این کتاب منتشر می شود.

امتیاز درج نام در خانه ی داوران

جهت معرفی بهتر داوران آموزش دیده به مخاطبانی که در جستجوی داور هستند، علاوه بر کتاب، اسامی شما در سایت ما نیز منتشر خواهد شد که می توانید لینک آن را در توضیحات بعدی ملاحظه کنید. همینطور نام شما در سیستم نوبت دهی سایت نیز اضافه خواهد شد.

ارتباط با ما

اگر نیازبه راهنمایی بیشتر دارید میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱۷۱۰۵۷۱۱۳ داخلی ۱۹۱

یا شماره تماس و نام خودتان را در اینجا درج کنید تا کارشناسان ما ظرف چهل و هشت ساعت آینده با شما تماس بگیرند

مشاوره رایگان

جهت شرکت در آزمون و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

"ضروری" indicates required fields

اطلاعات تماس با ما

از ساعت 8 الی 20 آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستیم 

۰۲۱۷۱۰۵۷۱۱۳ داخلی ۱۹۱

4/5 - (4 امتیاز)