ثبت نام بزرگترین همایش داوری ایران

در ایران چنانچه باید و شاید به نهاد داوری و نقش مفید و موثر آن در کاهش اختلافات و تسریع بخشیدن به حل و فصل اختلافات نشده است.

برای همه ی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی اتفاق افتاده است که سر و کارشان به دادگاه بیوفتد و در پیچیدگی های دادگاه و پرونده گرفتار شوند؛

این مساله هم در پرونده های حقوقی هم کیفری قابل مشاهده است اما صحبت ما در زمینه ی پرونده های حقوقی و به صورت خاص در پرونده های تجاری است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی همایش دانشگاه تهران شماره ی خود را در باکس زیر وارد کنید. کارشناسان ما طی ۴۸ ساعت با شما تماس می گیرند.

فرم مشاوره همایش

پخش ویدیو

Original price was: 900,000 تومان.Current price is: 90,000 تومان.

تاریخ برگزاری : 31 اردیبهشت ۱۴۰۳
مکان برگزاری: دانشگاه تهران دانشکده الهیات سالن مفتح
زمان برگزاری: ساعت ۱۴ الی ۱۸

اگر اشخاص با نهاد داوری و کاربردهای آن آشنا شوند نه تنها میتوانند از آن برای حل و فصل اختلافاتشان خارج از دادگاه بهره بگیرند بلکه می توانند به عنوان داور مستقل در دعاوی تجاری و مدنی هم در داخل هم در خارج از کشور فعالیت کنند و از این حرفه درآمد بسیار خوبی کسب کنند.

این همایش شروع خوبی است برای همه ی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی که در زمینه ی حرفه ی داوری فعالیت خود را اغاز کنند یا اختلافات خود را به داوری ارجاع دهند.

علاوه بر آن فرصتی که ایجاد کرده ایم به شرکت ها کمک می کند تا برای یافتن داورانی متخصص بهره بگیرند؛ داوران نیز می توانند از این طریق با فرصت های شغلی زیادی آشنا شوند.

این همایش که در روز ۱۲ اردیبهشت از ساعت ۱۴ الی ۱۸ برگزار خواهد شد؛ اولین همایش تخصصی برای شرکت ها است و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از این فرصت پیش آمده استفاده کنند.

برخی از مهم ترین نکات داوری های داخلی و بین المللی در این همایش تخصصی داوری مورد بحث قرار خواهد گرفت تا شرکت کنندگان بیشترین بهره را از وقتی که گذاشته اند ببرند.