دوره DBA و MBA دانشگاه تهران

تماس جهت مشاوره رایگان:

دوره های DBA و MBA دوره های حرفه ای و مهارتی هستند؛ شما در دانشگاه حتی در مقطع دکترا مهارت نمی آموزید و صرفا آموزش ها را به صورت تئوریک و نظری آموزش می بینید اما در دوره های DBA و MBA شما مهارت می آموزید؛ بنابراین آموزش ها کاملا کاربردی و عملیاتی است؛ به همین دلیل هم است که بسیاری از شرکت های بزرگ داخلی و بین المللی برای دارندگان مدارک DBA و MBA گاها پنج سال سابقه ی کاری حرفه ای در نظر میگیرند.

پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره کاور رضایت مشتری

کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای

با مدرک دو زبانه دانشگاه تهران

امکان پرداخت اقساطی

بدون کنکور

دوره MBA , DBA دانشگاه تهران

مشاوره رایگان

کارشناسان موسسه حقوقی دکتر بهنیایی 

از ساعت 9 الی 17 آماده پاسخگویی به شما هستیم 

تعداد دوره های برگزار شده
0
جمع ساعات آموزش
0
تعداد دوره های فعال
0
تعداد متقاضیان دوره های آموزشی
0
پخش ویدیو

ثبت نام دوره DBA , MBA دانشگاه تهران

ثبت نام دوره های DBA و MBA داوری و حقوقی با مدرک دو زبانه ی دانشگاه تهران فعال شد؛ همه ی فعالان و علاقه مندان قراردادنویسی و داوری اختلافات قراردادی و داوری میتوانند از این فرصت پیش آمده استفاده کنند؛ ظرفیت این دوره ها بسیار محدود است و با توجه به این محدودیت ظرفیت با افزایش تقاضا صرفا با مصاحبه ثبت نام صورت میپذیرد.

همایش بزرگ بنیان دادوران جاد

بنیان دادوران جاد برای اولین بار در ایران بزرگ‌ترین همایش داوری را با همکاری دانشگاه تهران در تاریخ بیست‌ویکم خردادماه برگزار کرد؛ در این همایش مهمانان ویژه‌ای از قوه‌ی قضاییه، دانشگاه تهران و وزارتخانه‌های کشور حضور داشتند و همه‌ی سخنرانان در زمینه‌ی اهمیت آموزش داوری به ویژه دوره‌های DBA داوری که بالاترین سطح دوره‌های داوری است بر پیشرفت این نهاد و تحقق هدف‌های آن در جامعه صحبت کردند. اشخاص مهمی از جمله جناب آقای دکتر ستایشی سخنگوی پیشین قوه قضاییه، جناب آقای دکتر مهدی جوهری، مدیر کل آموزش‌های آزاد قوه قضاییه، جناب آقای دکتر محمود واعظی رئیس دانشکده الهیات دانشگاه تهران، جناب آقای دکتر سلیمانی استاد دانشگاه تهران و جناب آقای دکتر بهنیایی، داور دعاوی تجاری بین‌المللی حضور داشتند.

نمایش ویدیو درباره کاور ویدیو همایش دوره dba

مدرک دوزبانه DBA و MBA دانشگاه تهران

همانطور که میدانید مدرک DBA و MBA با مدرک دو زبانه از دانشگاه تهران هم در ایران هم خارج از کشور دارای اعتبار بسیار بالایی است و در بسیاری از شرکت های ایرانی و خارجی، این مدرک به عنوان پنج سال سابقه ی کار حرفه ای محسوب می شود. چرا که بر خلاف آموزش های آکادمیک و دانشگاهی، آموزش های دوره های DBA و MBA کاملا کاربردی و حرفه ای است و دلیل اصلی اینکه شرکت های معتبر برای دارندگان این مدارک، سابقه ی شغلی در نظر میگیرند همین است که در طول دوره ها؛ آموزش ها را به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی فرا میگیرند؛ گویی که در طول این مدت فعالیت حرفه ای داشته اند.

مدرک دوزبانه DBA و MBA دانشگاه تهران

مدارک آکسفوردسرت

از دیگر مدارکی که به تقاضای شرکت کنندگان بعد از اتمام دوره اعطا می شود، مدرک بین المللی آکسفوردسرت است؛ مدارک بین المللی مدارکی هستند که از آکادمی های بین المللی صادر می شوند.

این آکادمی ها در سایر کشورها نمایندگی دارند؛ از معدود مدارک بین المللی معتبری که در ایران می توان درسایت کرد مدرک آکسفوردسرت است که در ایران نمایندگی معتبر دارد؛ این مدارک به شما کمک میکند که به ویژه در امر مهاجرت مسیر راحت تری را طی کنید؛ به ویژه که داوری یک نهاد حقوقی بین المللی است‌.

تنها موسسه ای که بر روی دوره های داوری مدرک بین المللی آکسفوردسرت اعطا میکند موسسه ی بین المللی داوری دکتر بهنیایی است. توجه کنید که بر روی شهریه ی دوره ها مدرک دانشگاه تهران به صورت پیش فرض اعطا می شوو اما در صورتی که به مدرک آکسفوردسرت نیاز نیاز دارید باید به صورت جداگانه درخواست صدور مدرک را ثبت کنید.

DBA-MBA
Previous slide
Next slide

سرفصل های دوره DBA , MBA

در اینجا تنها به تعدادی از سرفصل های دوره ی DBA داوری و حقوقی اشاره میکنیم:

هزینه دوره MBA DBA دانشگاه تهران

دوره MBA دانشگاه تهران که یکی از مدارک معتبر در حوزه مدیریت کسب و کارهاست، امکان بهره مندی شما از تجارب بالای مدیریتی در سطوح بین المللی را فراهم می آورد. موسسه حقوقی دکتر بهنیایی با سال ها تجربه در حوزه حقوق داخلی و بین المللی و هزاران پرونده موفق داوری حقوقی اقدام به برگزاری دوره MBA دانشگاه تهران و ارائه مدرک دوزبانه MBA نموده است. این آموزش ها به دو صورت حضوری و آنلاین در بالاترین سطح از نظر کیفی برگزار می شود.

دوره MBA داوری و حقوقی در موسسه بین المللی دکتر بهنیایی، امکان ارتقاء مهارت های نرم در جهت ورود سریعتر به بازار کار را فراهم آورده، همچنین منجر به دستیابی شما به موقعیت های شغلی بسیار بهتری در سطح داخلی و بین المللی می شود.

قیمت دوره MBA دانشگاه تهران، براساس شهریه مصوب دوره های عالی داوری و میانجی گری در سال 1402 است که می توانید به صورت اقساط ده ماهه به 5 فقره چک پرداخت نمایید.. همچنین برای شرکت کنندگانی که هزینه ثبت نام را به صورت یکجا پرداخت نمایند یا ثبت نام گروهی داشته باشند، نیز ده درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

جلسه دوره dba , mba در دانشگاه تهران با حضور دکتر بهنیایی

برخی کاربردهای مدارک DBA و MBA دو زبانه ی دانشگاه تهران

از آنجایی که این دوره ها دوره های مهارتی محسوب می شوند، این مدارک در شرکت های دانش بنیان هم سطح سازی می شود و معادل تحصیلات آکادمیک به حساب می آید.

  • استفاده در جهت مهاجرت مخصوصا برای کشورهای اروپایی و آمریکایی.
  • انجام کار داوری در تمام کشورها.
  • استخدام در پست های شغلی در دوایر حقوقی در تمام شرکت ها و موسسات به عنوان کارشناس امور قراردادها و داوری
  • کمک با اخذ اقامت سایر کشورها
  • اخذ پدیرش تحصیلی در دانشگاه های معتبر دنیا در رشته های مرتبط
  • امکان دستیابی به موقعیت های شغلی بهتر در ایران و خارج از کشور چون حرفه ی داوری یک حرفه ی بین المللی است.
  • تاسیس دفتر داوری مستقل دعاوی تجاری و مدنی.
  • احراز صلاحیت و تخصص علمی در حوزه ی داوری های حقوقی (مدنی و تجاری) و ارتقاء مهارت های حقوقی و مدیریتی در حرفه داوری.
  • ارتقاء مهارت های نرم در جهت ورود سریع به بازار کار.
  • نشان دهنده ی تخصص در کسب و کار و کمک به کارآفرینی و افزایش سطح درآمد.
DBA MBA

رضایت کاراموزان دوره های داوری دکتر بهنیایی

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

گالری تصاویر

اینجا کلیک کنید
Previous slide
Next slide

مراحل اخذ گواهینامه MBA و DBA

Previous slide
Next slide

نمونه گواهینامه دوره MBA و DBA دانشگاه تهران

با شرکت در دوره MBA حقوقی و داوری یا مدیریت حل و فصل اختلافات و داوری در موسسه بین المللی داوری و حقوقی دکتر بهنیایی (بنیاد حقوقی جاد)، علاوه بر کسب مهارت های کاربردی و ارتقاء مهارت های حقوقی و مدیریتی خود برای ورود به بازارهای کار داخلی و بین المللی، امکان ارائه مشاوره های مدیریتی در زمینه حل و فصل اختلافات و داوری را به صاحبان مشاغل و مدیران کسب و کارها خواهید داشت.

با پایان دوره MBA در موسسه دکتر بهنیایی نمونه مدرک MBA دانشگاه تهران را به صورت دوزبانه دریافت خواهید کرد که نشان دهنده تخصص شما در کسب و کار بوده و باعث کمک به کارآفرینی و افزایش سطح درآمد شما خواهد شد. شما همچنین امکان اعتبارسنجی نمونه مدرک MBA دانشگاه تهران را از سامانه جامع آموزش های آزاد دانشگاه تهران خواهید داشت.

کارت شناسایی

برای معرفی سریع خود به تجار، فعالان اقتصادی و همه ی افرادی که برای حل و فصل اختلافات قراردادی خود در جستجوی داور هستند، بهترین و سریع ترین روش ارائه ی کارت شناسایی است؛ در پشت این کارت ها نوشته شده است که حضور شما در دوره های حرفه ای و تخصصی داوری مورد تایید است؛ ضمن اینکه بر روی این کارت ها یک کیوآرکد فعال است که با اسکن آن صفحه ی خانه ی داوران ایران می آید و به راحتی کارت الکترونیکی شما در خانه داوران ایران نمایش داده می شود. لازم به ذکر است با سرچ “بهترین داوران حقوقی” در لینک یک گوگل، خانه داوران ایران قابل مشاهده است.

دوره های مرتبط

هم اکنون ثبت نام کنید

ثبت نام دوره MBA دانشگاه تهران

دوره پیشرفته مدیریت کسب و کار یا همان MBA یکی از رشته های مدیریتی است که با اقبال بسیار خوبی از سوی مدیران و کارآفرینان روبرو شده است. هدف اصلی در MBA تبدیل دانش مدیریتی به مهارت کاربردی و اجرایی در حوزه مدیریت است. دوره MBA دانشگاه تهران از بهترین مدارک MBA در کشور است که در بسیاری از کشورهای جهان نیز از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. با ثبت نام دوره MBA دانشگاه تهران می توانید از یک آموزش حرفه ای مفید و کاربردی بهره مند شوید.

ثبت نام دوره MBA دانشگاه تهران، مخصوص کسانی است که می خواهند اقدام به ارائه مشاوره به صاحبان کسب و کارها نمایند یا کسانی که تصمیم دارند از علم مدیریت برای بهبود و ارتقاء شرایط کسب و کار خود بهره مند گردند. بنیاد حقوقی جاد (موسسه بین المللی داوری و حقوقی دکتر بهنام بهنیایی) اقدام به برگزاری دوره های بسیار کاربردی MBA برای علاقه مندان نموده است. شما می توانید در دوره های MBA در موسسه حقوقی دکتر بهنیایی شرکت کرده و مدرک دوزبانه معتبر از دانشگاه تهران دریافت نمایید.

دوره DBA دانشگاه تهران

DBA یا دکترای مدیریت کسب و کار یکی از دوره های معتبر در دنیاست که طرفداران بسیار زیادی در بین مدیران، صاحبان مشاغل، دانشجویان و علاقه مندان به دنیای کارآفرینی و کسب و کار دارد. شما با گذراندن دوره  DBA می توانید علاقه و تمایل خود را به ارتقای مهارت ها و دانش، حل مشکلات و جستجوی راه حل های کسب و کار و همچنین تعهد به رشد شخصی و سازمانی را به کارفرمایان خود نشان دهید. یکی از مهمترین و معتبرترین مدارک دوره DBA مربوط به دانشگاه تهران است که از اعتبار بسیار بالایی در سطوح داخلی و بین المللی برخوردار است.

موسسه بین المللی داوری و حقوقی دکتر بهنیایی با توجه به نیاز جامعه امروز، اقدام به برگزاری دوره DBA دانشگاه تهران با بالاترین سطح کیفیت نموده است. علاقه مندان به دوره DBA دانشگاه تهران می توانند با شرکت در این دوره ها از آموزش های تخصصی در حوزه DBA با بالاترین استاندارها بهره مند شوند.

اعتبار مدرک DBA دانشگاه تهران

قطعا یادگیری دانش صرف مدیریتی برای موفقیت شما در بازار کسب و کار رقابتی امروز در حوزه داخلی و بین المللی کافی نیست. اگر صاحب کسب و کار هستید یا به عنوان یک مدیر درگیر حل مسائل مرتبط با کسب و کارتان هستید، یا اینکه علاقه مند به ارائه مشاوره های مدیریتی به صاحبان کسب و کارها هستید، باید از یک آموزش کاربردی معتبر مانند دوره های DBA یا دکترای مدیریت کسب و کار بهره مند شوید. این به معنای به کارگیری کاربردی دانش مدیریت برای حل معضلات و مشکلات کسب و کارهاست.

مدرک DBA دانشگاه تهران یکی از معتبرترین مدارک در این رشته محسوب می شود که به فراگیران خود امکان دستیابی به استتانداردهای بالایی در حوزه مدیریت کسب و کار را می دهد. اعتبار مدرک DBA دانشگاه تهران به قدری زیاد است که به راحتی می توانید در سطح داخلی و بین الملل حرفی برای گفتن داشته باشید. موسسه داوری و حقوقی بین المللی دکتر بهنیایی با ارائه مدرک DBA دانشگاه تهران به صورت دوزبانه، موقعیت بسیار عالی برای علاقه مند به یادگیری DBA را فراهم نموده است.

دوره مجازی MBA دانشگاه تهران

دانشگاه تهران همواره به عنوان یکی برترین موسسات و دانشگاه های کشور و از جمله برترین دانشگاه های ایران در سطح جهان شناخته می شود. تدریس اساتید به نام و باتجربه، کیفیت بالای آموزشی، سابقه و قدمت دانشگاه باعث رقابت بسیار شدید دانشجویان برای تحصیل در این دانشگاه است. دانشکده مدیریت داشگاه تهران نیز اولین و بزرگترین دانشکده مدیریت کشور است که از اعتبار بسیار خوبی در سطح کشور و جهان برخوردار بوده و به عنوان قطب آموزش مدیریت و کسب و کار در خاورمیانه شناخته می شود.

مدرک MBA داشگاه تهران یکی از مدارک معتبر مدیریتی است که امکان حضور شما در بزرگترین اجتماع مدیران و کارآفرینان و فعالان حوزه کارآفرینی را فراهم می کند.

موسسه بین المللی داوری و حقوقی دکتر بهنیایی، اقدام به برگزاری دوره مجازی MBA دانشگاه تهران نموده است. علاقه مندان با شرکت در دوره مجازی کاربردی و حرفه ای MBA موسسه حقوقی دکتر بهنیایی، مدرک دوزبانه بسیار معتبر دانشگاه تهران را دریافت می کنند. این مدرک در بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی به عنوان پنج سال سابقه شغلی درنظر گرفته می شود.

 

سئوالات متداول

DBA که خلاصه ی Doctor of Business Management و کلمه ی MBA که خلاصه ی عبارت Master of Business Management است.
به معنای دکترای مدیریت کسب و کار و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار؛ که این بار در زمینه ی حقوقی و داوری در حال برگزاری است.

بله امروزه در کل دنیا در معتبرترین دانشگاه ها؛ دوره های DBA و MBA  برگزار می شود و مدارک معتبری که از دانشگاه های برتر کشورها ارائه می شود در سایر دانشگاه های دنیا نیز معتبر و قابل ارائه است.

بله در همه ی شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی مدارک MBA و DBA شناخته شده است و افرادی که دارای این مدارک هستند از جایگاه های بالاتری برخوردار می شوند و سمت های مدیریتی دریافت میکنند. بنابراین هم برای استخدام در رده های بالای مدیریتی و هم برای دریافت ترفیع میتوان از این مدارک استفاده کرد.

بله از آنجایی که مدارک دریافتی از معتبرترین دانشگاه های سراسری ایران است به وزارتخانه ها و شرکت های دولتی نیز قابل ارائه است و از بالاترین اعتبار در ایران برخوردار است.

بله از آنجایی که داشتن ریزنمرات برای امر مهاجرت و برخی از دیگر امور اداری بسیار ضروری است؛ لذا در پایان دوره آزمون برگزار می شود تا ریزنمرات به شما تعلق بگیرد.

بله این مدرک دارای بالاترین اعتبار ممکن در ایران و خارج از کشور است و برای انجام داوری های داخلی و بین المللی از کارایی بسیار بالایی برخوردار است.

خیر؛ بنیاد حقوقی جاد تنها مرکز برگزار کننده ی دوره های DBA و MBA در زمینه ی حقوقی است.

تسلط به زبان انگلیسی میتواند در موفقیت شما در دوره های بین المللی بسیار موثر باشد اما در صورتی که در این زمینه ضعف دارید، این موضوع مانع ورود شما به این حوزه نیست چرا که در این دوره ی یک ساله یکی از آموزش هایی که بسیار روی آن سرمایه گذاری می شود، آموزش های تخصصی زبان انگلیسی است.

بله این مدرک قابل ترجمه ی رسمی دادگستری است.

شرکت کنندگان این دوره ها ابتدا یک مصاحبه ی مختصری خواهند داشت؛ مصاحبه از شرکت کنندگان دوره های کوتاه مدت داوری بنیاد حقوقی جاد منتفی است.

جهت کسب اطلاع کامل از سرفصل های آموزشی به تلگرام ما پیام دهید. (لینک تلگرام JADFOUNDATION)

همه ی آموزش هایی که در دوره های DBA و MBA ارائه میشود کاربردی و عملیاتی است.

این دوره ها دارای ظرفیت بسیار محدودی است بنابراین به محض اتمام ظرفیت هر دوره ثبت نام بسته می شود.

در یک روز پایان هفته (جمعه یا پنج شنبه یا چهارشنبه) از ساعات ۱۲ الی ۲۰ برگزار می شود.

دوره های آنلاین ما از طریق سایت اسکای روم برگزار می شود که نیازی به نصب نرم افزار هم نیست.

خیر؛ مصاحبه ی ساکنین شهرستان ها از طریق اسکای روم برگزار می شود.

زبان آموزشی در این دوره ها فارسی است اما برای تکمیل برنامه ها و اهداف آموزشی درس «زبان تخصصی داوری» هم تدریس می شود.

بله. تدریس دروس این دوره ها بر عهده ی هیئت علمی و اساتید مجموعه جاد هست که از معتبرترین داوران و مدرسان بین المللی در حوزه مدیریت، حقوق، قراردادها، مذاکره و مباحث اقتصادی و کارآفرینی است.

وویس جلسات در اختیار شما قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.